Wystawa Krystyny Szwajkowskiej w Galerii Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa w Warszawie / wejście

8.10.2010

Dnia 7 października 2010 w Warszawie w Galerii II Piętro Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa odbył się wernisaż już trzeciej w tym roku wystawy Krystyny Szwajkowskiej w stolicy. Oprócz grafik i rysunków z cykli: Historia Naturalna, Arche, Pramateria, artystka zaprezentowała na wystawie równiez malarstwo: trzy obrazy /akryl/ przedstawiające portrety muzyków z zespołu Breakmaszyna.

Wystawę otworzył płk Edward Nowak-kierownik Klubu Wojsk Lądowych w Warszawie /organizator wystawy/ oraz Waldemar Kusal z Klbu Wojsk Lądowych. Kilka słów do zgromadzonych gości wernisażu powiedział przedstawiciel Departamentu Wychowania i Promocji Obronności Ministerstwa Obrony Narodowej płk Zbigniew Jedliński.

Po wernisażu goście przeszli do sali widowiskowej, gdzie wysłuchali koncertu bluesowego w wykonaniu zespołu Breakmaszyna;zespół wystąpił w składzie: Paweł Stomma /gitara, vocal/, Arek Skupiński /gitara basowa/, Sławek Szwajkowski /perkusja/. Muzyka w wykonaniu Breakmaszyny została przyjęta z entuzjastycznym aplauzem publiczności.

Zobacz reportaż z wernisażu i koncertu.