Koncert Charytatywny 3 września 2011/wejście

17.08.2011

ARCHE-Galeria Sztuki wraz ze Stowarzyszeniem Falochron organizuje dnia 3 września 2011 koncert charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na wyprawki do szkół dla dzieci. W koncercie wystąpią zespoły: Massfonia, Radek Błachowicz i przyjaciele, JAŹNA oraz zespół wieczoru BREAKMASZYNA. Przewiduje się równiez inne atrakcje: loterię, w której bedzie można wygrać miedzy innymi grafiki artystek: Krystyny Szwajkowskiej, Moniki Machnik, akwarelę Elżbiety Chodorowskiej,pastel Stanisława Marka Śledzińskiego; książki podarowane przez pisarkę Elżbietę Jeziorowską-Wróbel, koszulki zespołu Breakmaszyna;serwowany będzie gratisowy poczęstunek.

Przedmioty, które będzie można wylosować w loterii prezentujemy na zdjęciach obok.

Początek koncertu: godzina 18.00, wstęp 15 zł. ZAPRASZAMY.

STOWARZYSZENIE POMOCY UZALEŻNIONYM I ICH BLISKIM „FALOCHRON” powstało by wspierać osoby uzależnione, szczególnie w podjęciu wysiłku zmiany swojego dotychczasowego życia, a także wsparcia bliskich tych osób, by potrafiły towarzyszyć im w podejmowaniu tych zmian.

Celem działalności stowarzyszenia jest również podejmowanie działań profilaktycznych wobec dzieci i młodzieży wskazując nie tylko na zagrożenia związane z używaniem narkotyków czy alkoholu ale również wskazując na możliwości rozwoju własnych zainteresowań i pasji (np. tworzenie muzyki, wspinaczka, jazda konna itp.)

Organizacja istnieje od stycznia 2011r. zrzeszając osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym oraz ich rodzinami.